MEBLE ANTYKI

Kontakt antyki

   ul. Kochanowskiego 1/4
   62-030 Luboń, Poland
   tel. +48 512 478 555

Otwarte:
w środy 14.00 - 17.00
(jest możliwość umówienia się telefonicznie w innym
terminie i czasie).

e-mail:
   galeria@markizantyki.pl


Mapa dojazdu

Meble

w tym dziale znajdują się meble w większości po niezbędnej konserwacji lub renowacji przeprowadzonej w zaprzyjaźnionym zakładzie renowacji mebli zabytkowych Pana Artura Kubiaka. Wybierając meble do naszej galerii zwracamy szczególną uwagę na oryginalne pochodzenie i jakość mebli antyków.
Kliknij zdjęcie, aby zobaczyć dodatkowe fotografie.
Zdjęcia Nazwa przedmiotu Cena

meble 18 PARA FOTELI W STYLU KARL JOHAN
Dwa fotele wykonane w stylu Karl Johan na przełomie XIX/XX w. konstrukcja z brzozy barwionej na orzech, tapicerka oryginalna, całość w bardzo dobrym stanie. Wymiary: wys. 90 cm, wys. do siedziska 46 cm, gł. siedziska 50 cm. Karl Johan to styl meblarski bardzo w Szwecji rozpowszechniony i lubiany jest odpowiednikiem kontynentalnego stylu biedermeier.
kod antyku: 20/m
2600 zł / para
meble 16 STÓŁ KAWOWY W STYLU LUDWIK FILIP Z II POŁOWY XIX w.
Owalny stół kawowy wykonany w stylu Ludwik Filip w II połowie XIX w, w zachodniej Europie. Konstrukcja stołu w całości z litego mahoniu, blat fornirowany. Noga wspaniale, bogato rzeźbiona w motywy roślinne typowe dla stylu. Blat owalny, carga również pięknie rzeźbiona, o nieregularnej linii. Wys. 73 cm, blat o wymiarach 117x78 cm. Piękny mebel w doskonałym stanie.
kod antyku: 17/m
4000 zł
meble 6 SZAFKA SŁUPEK W STYLU BIEDERMEIER II POŁ. XIX w.
Szafka słupek wykonana prawdopodobnie na terenie ówczesnej Galicji w stylu Biedermejer w II połowie XIX w. Konstrukcja mebla sosnowa okleina mahoniowa. Wymiary: wys.142 cm blat 63,5 x 41 cm. Stan dobry.
kod antyku: 1/m
5300 zł
meble 5 REGAŁ SECESYJNY MAHONIOWY - NIEMCY - I ćw. XX w.
Regał secesyjny mahoniowy. Niemcy , I ćwiartka XX w. Nogi, ramiaki, listwy, balkonik - masyw mahoniowy . Półki -mahoń na konstrukcji sosnowej. Mebel po odświeżeniu. Wymiary : szerokość - 90 cm, głębokość 40 cm, wysokość całego mebla - 120 cm.
kod antyku: 16/m
2500 zł

pocztek < 1 [2]